Лауреатами Нобелевской премии по экономике стали специалисты по теории игр, американцы Элвин Рот и Ллойд Шепли.

Об этом сообщает «Полемика» со ссылкой на РБК.

Элвин Рот – профессор экономики и делового администрирования Гарвардской школы бизнеса, специалист по теории игр. Он успешно применил математические алгоритмы для решения системных проблем, как, например, распределение учащихся по школам в Нью-Йорке и сведение доноров почек с реципиентами.

Ллойд Шепли – американский математик и экономист, профессор Калифорнийского университета, один из крупнейших специалистов в теории игр.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі