В предоставлении льгот инвалидам в ближайшее время произойдут изменения. Об этом сообщил уполномоченный Президента Украины по правам людей с инвалидностью Валерий Сушкевич на встрече с представителями общественных организаций.

258

Он разъяснил, что льготным проездом в общественном транспорте будут пользоваться инвалиды 1 и 2 группы, дети-сироты, лишённые родительской опеки, учащиеся из малообеспеченных семей, а также участники боевых действий.

А инвалиды 3 группы, включительно с 1-го июня текущего года, этой льготы будут лишены. Однако этой категории граждан будет выделяться ежемесячная адресная помощь. По словам Валерия Сушкевича, такое решение в ближайшем времени подтвердят законодательно.

 

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі