наушники OPPO с шумоподавлением

Смартфони OPPO добре відомі українському покупцеві. Китайська компанія пропонує також великий вибір TWS навушників бюджетної та середньої цінових категорій. Їхньою перевагою в порівнянні з тими ж AirPods є інтеграція з телефонами різних брендів. Для цього достатньо встановити фірмову програму HeyMelody, яка дозволить користуватися всім функціоналом TWS вкладишів OPPO Enco Buds або OPPO Enco Air. А оскільки компанія OPPO є частиною концерну BBK Electronics, цей додаток підходить і для навушників OnePlus.

Бюджетні TWS навушники OPPO с “шумодавом”

Бренд пропонує одні з найдоступніших на ринку навушників із системою активного шумоподавлення ANC. Якщо вам часто доводиться працювати в галасливому оточенні або спілкуватися телефоном на вулиці, варто купити навушники OPPO Enco Buds W12. Про їх переваги покупці залишили багато позитивних відгуків:

  • 24-годинна тривалість батареї, самі вкладки тримають заряд до шести годин у режимі прослуховування музики;
  • активне шумоподавлення під час здійснення дзвінків – ви добре чуєте співрозмовника, а він вас;
  • відразу ж після відкриття футляра та вилучення навушників вони підключаються до смартфонів як OPPO, так і інших виробників;
  • бінауральна передача Bluetooth – миттєва синхронізація та створення пари;
  • у додатку можна включити посилення басів, оригінальне звучання або чистий вокал, а геймерам сподобається Game Mode для мінімізації часу затримки між зображенням та звуком.

Рівень заряду навушників відображається на смартфоні дуже точно. Щоправда, оскільки виріб відноситься до нижнього цінового сегменту, деякі покупці повідомляють і про негативні моменти. Наприклад, на вулиці шумодав працює недостатньо ефективно.

OPPO Enco Air з вологозахистом IPX4

Покупці, які вибирають навушники для ранкового бігу або фітнес-клубу, крім інших характеристик звертають увагу на рівень вологозахисту. OPPO Enco Air 2 і Enco Air 2 Pro мають не тільки систему активного шумоподавлення під час дзвінків і прослуховування музики. Їхня відмінна риса – високий рівень волого- та пилозахисту за стандартом IPX4 (IP54). Це говорить про те, що ці TWS вкладиші можуть протистояти поту, бризкам та краплям дощу. Такий же рівень вологозахисту і у AirPods, які за ціною коштують майже вдвічі дорожче.

наушники oppo

З інших плюсів цих навушників покупці акцентують увагу на таких моментах:

  • оригінальний футляр з ефектним заломленням світла – виглядає справді круто;
  • титанізовані динаміки забезпечують надпотужне звучання та посилення басів;
  • мінімальна затримка при синхронізації та поєднанні зі смартфоном завдяки бінауральній передачі Bluetooth 5.2;
  • швидка зарядка, тривала автономність.

Але цілком очевидно, деякі клієнти обов’язково знайдуть недоліки. Так, клієнти відзначають, що інтелектуальне шумозаглушення може поглинати голос того, хто говорить у телефон, через що постійно доводиться перепитувати. Але загалом ці та інші навушники OPPO отримують позитивні оцінки щодо відгуків покупців.

Політика