В Одесской области ищут пятерых детей, сбежавших из интерната. Об этом пишет pressorg24.com со ссылкой на правоохранителей.

По словам местных милиционеров, 5 несовершеннолетних воспитанников школы-интерната покинули здание около 4 утра. Самому младшему из них – 13 лет.

Сейчас проводят оперативно-розыскные мероприятия, опрашивают других дети, которые могли что-то знать о побеге несовершеннолетних воспитанников.

Правоохранители открыли уголовное производство по п. 2 ч. 2 ст. 115 УК Украины.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі