Молдова

 

У Республіці Молдова ще на 60 днів продовжили режим надзвичайного стану, який був введений у минулому році після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

З клопотанням прийняти таке рішення звернувся до парламентаріїв міністр внутрішніх справ Адріан Ефрос.

«Російські збройні сили вже посилили атаки крилатими ракетами та безпілотниками на енергетичну інфраструктуру України, що може порушити електропостачання нашої країни. Продовжуючи надзвичайний стан, ми зможемо вжити превентивних заходів, зміцнити енергетичну безпеку країни та захистити критично важливу інфраструктуру. Крім того, ми не можемо ігнорувати зростання ризиків у сфері кібернетичної та інформаційної безпеки. Ці загрози потенційно можуть дестабілізувати національну економіку та обмежити мобільність населення»,оприлюднило слова Адріана Ефроса Moldpres.

Парламент затвердив проект відповідної ухвали.

Додамо, що у період надзвичайного стану Комісія з надзвичайних ситуацій Республіки Молдова видає розпорядження, які є обов’язковими для виконання керівниками органів центрального та місцевого публічного управління, суб’єктів господарювання та громадських установ, а також громадянами та іншими особами, що знаходяться на території Республіки Молдова.

Ракетна атака призвела до знеструмлень у п’яти областях

 

Світ