главпочтам в Киеве

Переїзд до столиці може бути пов’язаний з різними обставинами: нова робота, навчання або особисте життя. Якщо немає власного житла, постає питання про аренду. Коли потрібно зняти квартиру Київ готовий запропонувати більшу кількість варіантів в різних цінових категоріях. Багато оголошень ви знайдете на сайті COUNTRY.ua. Розберемся, на що варто звернути увагу, щоб угода була вигідною. 

Головні секрети вигідної оренди в Києві

В питанні оренди ціна має значення, але є й інші важливі фактори:

  • район — якщо не можете собі дозволити жити на Хрещатику, вибирайте комфортні спальні райони  поблизу станцій метро, наприклад, Оболонський район;
  • площа — коли шукаєте орендоване житло, площа стає другорядною, більш значимо наявність необхідної кількості кімнат;
  • інфраструктура — питання вигоди пов’язано не тільки з розміром орендної плати, але й з економією часу, а наявність поряж супермаркетів, дитячих садків, шкіл, транспортної розв’язки – принципове питання;
  • послуги ріелтора — з однієї сторони, без посередників ви зекономите кошти на оплаті послуг, але з іншої – робота ріелтора економе час та дозволяє знайти самі підходящі варіанти;
  • опалення — левову частку комунальних платежів складає оплата за опалення, тому зарання поцікавтеся, яка сумма в середньому виходить в місяць.

Далеко не всім вдається одразу знайти ідеальне житло, тому слід відвести час на пошуки. Бажано порівняти декілька актуальних пропозицій і лиле потім приймати рішення. 

Від яких пропозицій варто відмовитися?

Занадто приваблива пропозиція в оголошенні – лишній привід задуматися, чи відповідає інформація дійсності. Так, якщо оренда значно (на декілька тисяч) нижче середньоринкової, варто все детально провірити. 

Приймайте рішення про оренду лише після особистого огляду. Варто впевнитися, що квартира дійсно виглядає так, як на фото. Також переконайтеся, що маєте справу с власником житла (перевірте оригінали документів на право власності).

Вас має насторожити, якщо під час телефонної розмови або в переписці людина просить відправити завдаток на карту, начебто посилаючись на те, що пропозиція горяча та може перейти до іншого орендатора. В такому випадку співробітницто краще зупинити, навіть не починаючи.

 

Політика