посудомойка Siemens

Німецькі вбудовані посудомийні машини Siemens – https://www.siemens-home.bsh-group.com/ua/ru/mkt-category/myte-posudy/vstraivaemye-posudomoechnye-mashiny/polnovstraivaemye-posudomoechnye-mashiny – допоможуть заощадити час на миття посуду. Пристрої працюють автоматично, захищаючи ніжну шкіру рук від дії миючих засобів. Таку побутову техніку можна встановити в кухонну шафу або на стільницю. Пристрої від німецької компанії характеризуються надійністю та високою якістю. Внутрішні камери виготовляються із медичної сталі – довговічного та екологічно чистого матеріалу, стійкого до корозії. Вбудовані посудомийні машини Siemens мають надійний корпус із удароміцного пластику, який не схильний до подряпин та механічних пошкоджень.

Різновиди посудомийок Siemens

У каталозі виробника представлений широкий асортимент вбудованих посудомийних машин Siemens, що підходять для різних типів кухонь:

 • повністю вбудовувані посудомийні машини;
 • частково вбудовані моделі з відкритою панеллю керування;
 • окремі варіанти, які використовуються рідше.

Габарити посудомийних машин

Усі варіанти цієї техніки доступні у двох стандартних розмірах:

 • вузькі посудомийні машини шириною 45 см;
 • стандартні моделі із шириною 60 см, які називаються повнорозмірними.

Вузькі посудомийні машини розміром 45 см ідеально підходять для малогабаритних кухонь, де кожен квадратний сантиметр має значення.

Основні переваги посудомийної машини Siemens

Перш ніж придбати техніку, варто детальніше дізнатися про її можливості.

 1. Великий обсяг. Посудомийна машина Siemens здатна вмістити до 10 комплектів посуду. Це ідеальне рішення для середніх сімей або дружніх посиденьок з друзями.
 2. Економія води. Посудомийна машина Siemens значно заощаджує воду. У той час як ручне миття зажадало б близько 35-45 літрів води, посудомийка обходиться всього 7-10 літрами.
 3. Висока ефективність. Пристрої забезпечують чудовий результат. Ці машини мають найвищі класи енергоспоживання: A, A+, A++ и A+++.
 4. Тиха робота. Використовуючи інновації від німецького концерну, рівень шуму зведений до мінімуму.
 5. Різноманітні розміри. Вибирайте модель залежно від кількості членів сім’ї та потреб у миття посуду.
 6. Зручне завантаження. Посудомийка Siemens дозволяє максимально зручно завантажувати посуд різних форм та розмірів.
 7. Простота використання. Всі моделі оснащені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та прозорою навігацією.. 

Якщо ви давно мріяли про якісну посудомийку, зверніться на сайт www.siemens-home.bsh-group.com/ua. Тут представлені останні розробки бренду – ефективні, інноваційні пристрої для вашої кухні.