Розбір завалів у лікарні «Охматдит»

Кабінет міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету 100 мільйонів гривень на першочергові відновлювальні роботи в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Держава повністю відбудує “Охматдит”. Починаємо роботи вже зараз”, – зазначив він.

За його словами, Міністерство охорони здоровʼя, Міністерство економіки та Міністерство фінансів відразу після трагедії отримали вказівку опрацювати питання щодо виділення коштів для відновлення і допомоги постраждалим.

“Сьогодні ми спрямовуємо з резервного фонду держбюджету 100 млн грн на першочергові відновлювальні роботи в “Охматдиті”. Далі будемо збільшувати фінансування в міру того, як буде підготовлено проект відбудови”, – йдеться у повідомленні.

Також Шмигаль поінформував, що кожній родині з дітьми, яка постраждала від вчорашньої атаки, разом з ЮНІСЕФ буде виділена допомога у розмірі 10 тис. 800 грн на кожного члена родини.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що через руйнування «Охматдит» тимчасово не надаватиме медичні послуги пацієнтам за напрямами «Токсикологія» та «Невідкладна медична допомога». Також призупинив роботу травмпункт.

Залишити відповідь

Політика