Ізмаїльські патрульні провели акцію «Світло переможе темряву», під час якої роздали пішоходам світловідбивачі та нагадали правила безпечного перетину дороги у темний час доби та в умовах недостатньої видимості.

Через масові обстріли критичної інфраструктури та дефіцит електроенергії в системі, в Ізмаїлі, як і в багатьох містах України, в рамках економії відключили вуличне освітлення. У зв’язку з цим зросла кількість ДТП з пішоходами, які у темряві та в умовах недостатньої видимості ніяк не виділяють себе на дорогах.


Ізмаїльські патрульні провели акцію «Світло переможе темряву», під час якої роздали пішоходам світловідбиваючі елементи та розповіли про правила безпечного перетину дороги ввечері. Нагадали і про важливість носіння світлого одягу, а також закликали не ігнорувати правила дорожнього руху, не вибігати різко на дорогу і робити все, щоб водій міг вчасно вас побачити.

Однак, крім світлого одягу та речей зі світловідбиваючими елементами, патрульні радять користуватися флікерами та ліхтарями. Звичайний ліхтарик у рази покращить видимість пішохода для водія на темних вулицях чи пішохідних переходах, зазначили патрульні.

Ізмаїльчан та гостей міста закликають подбати про свою безпеку – носити по можливості світлий одяг зі світловідбиваючими елементами, користуватися флікерами та висвітлювати собі шлях ліхтарями.

Політика