Все сельские советы Ренийского района на своих сессиях приняли решения против объединения территориальных громад. Этот вопрос был рассмотрен на районном совещании под председательством исполняющего обязанности главы Ренийской райгосадминистрации Ивана Стадникова.

Тем не менее, как подчеркнул И. Стадников, позиция сельсоветов уже никак не повлияет на процесс административно-территориальной реформы. Иван Алексеевич дал понять, что на уровне области и центральной власти всё уже решено. «Нас сегодня никто не спрашивает», – заявил и.о. главы РГА.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі