На совещании в Белгород-Днестровской мэрии, где присутствовали руководители всех коммунальных предприятий и подразделений, обсуждались текущие вопросы жилищно-коммунальной сферы города.

Как сообщили в пресс-службе Белгород-Днестровского горсовета, городской голова Виталий Граждан, его заместитель Андрей Криштопов и секретарь горсовета Александр Скалозуб подняли вопрос необходимости создания в городе единой карты коммуникаций, которые размещены на территории города.

На совещании обсуждалась программа единой карты коммуникаций, перечень служб и структурных подразделений, которым предстоит собирать информацию.

Отметим, что от достоверности данных, которые отразят в будущей карте коммуникаций, зависит безаварийное проведение в городе земельных работ, текущих и капитальных ремонтов. Созданная карта позволит также своевременно устранять аварийные ситуации.

Світ

 • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
  Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

  Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

  За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

  “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

  Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

  Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

  У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

  За матеріалами: Корреспондент.net.