энергетики ДТЭК

ДТЕК Одеські електромережі перевів у посилений режим понад 200 бригад енергетиків та сформував аварійний запас матеріалів.

Як повідомили в ДТЕК Одеські електромережі, 206 аварійних бригад переведені в посилений режим для оперативності реагування на потенційні аварії на мережах.  Бригади забезпечили необхідними матеріалами для ремонту як повітряних, так і кабельних ліній, а також паливо мастильними матеріалами. ДТЕК докладає максимум зусиль, щоб підготувати мережі до зими, а енергетики могли в разі негоди чи ворожих атак швидко повертати світло клієнтам.

До складу кожної аварійної бригади енергетиків ДТЕК Одеські електромережі входять від 2 до 5 фахівців. Вони забезпечені необхідною спец технікою: автопідйомниками, автокранами, бурокрановими установками тощо. Для того, щоб бригади могли більш оперативно усувати аварії на мережах, у компанії сформували спеціальний аварійний запас обладнання. До нього входять: муфти для кабельних ліній, лінійна арматура та стійки для повітряних ліній, трансформатори силові та напруги, комутаційні апарати 0,4-110 кВ, роз’єднувачі, вимикачі навантаження, автоматичні вимикачі тощо. Також ДТЕК Одеські електромережі забезпечив свої склади необхідним обсягом паливо-мастильних матеріалів.

«ДТЕК Одеські електромережі – основа і підтримка для нормального життя регіону та його мешканців. Не дивлячись на складну ситуацію в країні ми готуємось до зими і працюємо в режимі 24/7. Ремонтні роботи тривають за планом, який узгоджується, контролюється та моніториться Міненерго та Держенергонаглядом. За 10 місяців у рамках ремонтної та інвестиційної програми ми відремонтували понад 2,2 тис. км повітряних ліній, замінили 1380 опор повітряних ліній 0,4-110 кВ, провели капремонт 752 трансформаторних підстанцій 6(10) кВ та 65 підстанцій 35-110 кВ, відновили 1197 одиниць кабельних ліній 0,4-10 кВ та розчистили від гілля майже 1,9 тис. км повітряних трас вздовж ліній електропередачі. Ми сформували 206 ремонтних бригад, які готові 24/7 усувати аварії та повертати світло в будинки жителів області», − підкреслив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор’єв.

Читайте також: Через обстріл енергооб’єкта під Одесою без світла залишились 2 тисячі родин

Крім того, енергетики напрацювали алгоритм взаємодопомоги – у разі необхідності фахівці операторів системи розподілу ДТЕК Мережі з інших областей зможуть прийти на допомогу один одному та оперативно повертати світло в домівки клієнтів. Такі приклади командної роботи вже застосовувалися протягом воєнного стану на Київщині, Дніпропетровщині та Донеччині, коли необхідно було швидко відновити роботу електромереж після атак ворога чи деокупації.

Політика