Під час наради

Керівництво Болградського району та громад, які входять до його складу, взяли участь у робочій нараді з представників АТ «ДТЕК Одеські електромережі» з питань налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування та енергетиками в умовах воєнного стану та підготовкою до зимового періоду.

«Під час наради керівництво АТ «ДТЕК Одеські електромережі» обговорили з керівниками громад канали взаємодії з розв’язання проблемних питань в енергосистемах громад, які дозволять їх оперативно вирішувати.

Голови громад мали змогу озвучити проблемні питання в роботі енергооб’єктів на території своїх громад та отримати відповіді»,повідомила пресслужба Болградської РДА.

Енергетики розповіли що наразі «всі клієнти на Одещині зі світлом. НЕК Укренерго не доводить ліміти для операторів системи розподілу, генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання».

Також представники «ДТЕК Одеські електромережі» запевнили, що у компанії достатньо аварійних бригад для оперативної ліквідації аварій.

На Одещині триває підготовка до опалювального сезону

 

Політика