Болгарія та Румунія домовилися про будівництво третього мосту через Дунай. Інфраструктурний об’єкт буде збудовано в районі Русе-Гюржево.

Про це домовилися віце-прем’єри обох країн Христо Алексієв та Сорін Гріндіану на зустрічі в Бухаресті, – повідомляє урядовий портал Републіка Българія.

Так, між Румунією та Болгарією буде підписано угоду про будівництво «Мосту через Дунай 3». В іншому документі буде регламентовано зобов’язання двох країн щодо реалізації проекту «Швидкий Дунай» та створення спільної компанії для управління діяльністю проекту. Дві угоди з чіткими завданнями та конкретними термінами реалізації різних етапів будуть підписані найближчим часом, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що будівництво нових мостів, поглиблення Дунаю, поромне сполучення та покращення прикордонних переходів слід розглядати як один спільний стратегічний пріоритет із кількома проектами.

Також було порушено питання модернізації залізничної ділянки Крайова – Калафат, яка є продовженням залізничної лінії від Дунайського мосту 2 на території Румунії.

У середині жовтня два віце-прем’єри планують спільну зустріч у Брюсселі, на якій вони спільно представлять проект фінансування наступної фази «Швидкого Дунаю» та «Мосту через Дунай 3».

Політика