За пʼять місяців роботи Зернової ініціативи Україна врятувала від голоду більше 40 країн світу. В межах Зернової ініціативи лише за пʼять місяців в умовах повномасштабної війни на експорт до більш ніж сорока країн світу відправили понад 15 млн тонн українського продовольства.

«Україна поступово стає лідером у питаннях забезпечення світової продовольчої безпеки. Цей рік показав, що без українського аграрного експорту неможливо гарантувати харчову й соціальну безпеку для десятків країн Африки, Азії та Європи. Дві наші ініціативи: експортна Зернова ініціатива і програма Grain from Ukraine — повернули світу життєво необхідну стабільність», — заявив Президент України Володимир Зеленський, – передає Ukrainian Shipping Magazine.

Україна запускає продовольчу гуманітарну програму “Grain from Ukraine”

Для реалізації програми Grain from Ukraine вже обʼєднались понад 30 держав-донорів та зібрано 200 млн доларів. «Євросоюз і Катар, Туреччина та Японія, Норвегія й Корея, Канада та США — це лише початок глобального гуманітарного коридору для країн, які зіткнулися із загрозою голоду. Голоду через росію», — додав Президент.

Одна з найбільших агрокомпаній України буде нарощувати перевезення Дунаєм