Народный депутат Украины Антон Киссе провёл приём граждан в Килии.

Об этом сообщает корреспондент «Топора».

Несмотря на то, что Килия не входит в 142-ой избирательный округ нардепа, Антон Киссе принял жителей города и района. В ходе приёма граждан он внимательно выслушал проблемы каждого обратившегося. Стоит отметить, что люди, которые отметились на приёме у Киссе, приходили не только за помощью, но и для выражения благодарности нардепу за ту работу и помощь, которую он постоянно оказывает жителям Придунайского региона.

На встрече с депутатом поднимались различные вопросы. В частности, часть жителей пришла к Антону Киссе за помощью в решении на уровне государства вопроса о снижении ставки на электроэнергию для Килийского района. Уточним, что данная проблема является жизненноважной в городе, поскольку в Килии и районе до сих пор нет газа, и населению приходится обогреваться в зимний период электрообогревателями. В свою очередь, Антон Киссе пообещал жителям, что обязательно найдёт возможность встретиться в Киеве с Министром регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Владимиром Гройсманом для обсуждения данной проблемы. Нардеп дал слово, что сделает всё возможное, чтобы данный вопрос был рассмотрен на республиканском уровне.

На приём к бессарабскому политику пришли и участники Килийского районного болгарского культурно-просветительного объединения «Късмет». Они пришли поблагодарить Антона Киссе за то, что он постоянно интересуется жизнью жителей Бессарабии, а не только накануне выборов. Председатель коллектива также обратился к депутату за помощью в организации оздоровления членов объединения. В свою очередь, парламентарий пообещал, что будет всячески содействовать в данном вопросе.

Пришли на приём к Антону Киссе и члены родительского комитета школы села Фурмановка. Родители выразили благодарность нардепу за оказание материальной помощи при установке новых металлопластиковых окон в школе. Политик отметил, что не остановится на достигнутом, и до начала нового учебного года в школе будут поменяны ещё несколько окон.

Добавим, что на встрече с нардепом избиратели также просили помочь в трудоустройстве, оказании материальной помощи, решении земельных вопросов. Так, по просьбе Антона Киссе в приёмную прибыла начальник земельных ресурсов Марина Богдан, которая проконсультировала граждан по заданным ими вопросам.

Во время встречи народного депутата и жителей Придунавья было сказано много слов с обеих сторон. Граждане просили о помощи и благодарили нардепа, а, он свою очередь, пообещал, что примет активное участие в каждой проблеме, которая была озвучена на приёме.

Напомним, народный депутат Украины Антон Киссе уже встретился с избирателями из Тарутинского, Арцизского, Саратского, Измаильского и Болградского районов.

Світ

  • В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію
    В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію

    Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням Правління Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ) щодо Російського Червоного Хреста (РЧХ).

    Про це йдеться у коментарі, опублікованому на сайті МЗС, передає Цензор.НЕТ.

    “Змушені констатувати, що у тексті рішення відсутня належна оцінка протиправної присутності та діяльності Російського Червоного Хреста на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території України в межах Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також в Автономній Республіці Крим.

    Як неодноразово наголошувала українська сторона, присутність та діяльність РЧХ на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території нашої держави є грубим порушенням Конституції, законів України та міжнародного права.

    Згадані дії РЧХ є також серйозним порушенням Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Конституції МФТЧ, зокрема принципу єдності, згідно з яким в кожній країні може бути лише одне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, а також зобов’язання національних товариств поважати територіальну цілісність та незалежність.

    Рішення Правління МФТЧХ йде всупереч положенням резолюцій Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року “Територіальна цілісність України” та ES-11/4 від 12 жовтня 2022 року “Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН”, в яких міститься заклик до всіх держав, міжнародних організацій та спеціалізованих установ системи ООН не визнавати спроби анексії Росією частин території України та утримуватися від будь-яких дій та кроків, які можуть тлумачитися як визнання зміни статусу цих територій.

    Привертає особливу увагу той факт, що в рішенні Правління відсутня реакція на діяльність так званих “Донецького Червоного Хреста” та “Луганського Червоного Хреста”, які виконують допоміжні функції для окупаційної влади Російської Федерації на тимчасово окупованій нею частині території України, та ролі РЧХ в створенні та підтримці згаданих незаконних маріонеткових утворень.

    Українська сторона неодноразово надавала документальні свідчення причетності держави-агресора до підтримки та фінансування протиправної діяльності РЧХ зі створення її структурних підрозділів на тимчасово окупованій території України, а також факти незаконного захоплення рухомого та нерухомого майна Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

    Наголошуємо, що Товариство Червоного Хреста України є єдиним визнаним товариством Червоного Хреста, яке здійснює гуманітарну діяльність на всій території України в межах її міжнародно визнаних кордонів та уповноважене створювати місцеві осередки Червоного Хреста. Донецька та Луганська регіональні філії ТЧХУ є її невід’ємними складовими та продовжують функціонування, хоча й були змушені тимчасово залишити тимчасово окуповану територію України, рятуючись від переслідувань окупаційної адміністрації РФ.

    Україна з незмінною повагою ставиться до Федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця як незалежної гуманітарної організації неурядового та неполітичного характеру. У цьому зв’язку наголошуємо, що Стаття 4 Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця чітко встановлює, що національні товариства мають поважати фундаментальні принципи Міжнародного руху та керуватися принципами міжнародного гуманітарного права. Жодні імперативи не можуть слугувати виправданням грубих порушень фундаментальних принципів та міжнародного гуманітарного права, яке чітко регулює правовий режим окупованих територій, зокрема відповідні обов’язки держави-окупанта та національних товариств.

    Наголошуємо, що своїми грубими порушеннями міжнародного права та Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця РЧХ наносить серйозну та довготривалу репутаційну шкоду всій Федерації. Для діяльності Червоного Хреста немає нічого важливішого за довіру. Удар по довірі до всієї Федерації — найгірший наслідок протиправних дій РЧХ.

    Українська сторона очікує на продовження моніторингу і надання об’єктивних і неупереджених оцінок з боку МФТЧХ триваючої протиправної діяльності РЧХ на тимчасово окупованій території України”, – йдеться у заяві МЗС України.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3512305