Воспитанник Белгород-Днестровского спортивного клуба «Тайфун» Фёдор Федорчук стал золотым призёром в Варшаве на международном турнире по дзюдо среди юношей.

дзюдо

Добавим, что в состязаниях приняли участие боле тысячи спортсменов из разных стран мира.

В финальном поединке Федорчук  досрочно выиграл у серьёзного соперника из Словакии, что дало возможность занять ему первое место в турнире.

дзюдо2

Добавим, что вскоре  спортсмены борцовского клуба «Тайфун» примут участие в соревнованиях по дзюдо, которые пройдут в Луцке.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі