Строительство ряда архитектурных объектов предусматривает новый проект поправок к Генеральному плану Белгорода-Днестровского.

Об этом сообщает «Думская».

Городской совет Белгорода-Днестровского разработал проект поправок к Генеральному плану развития города на период с 1998 по 2020 год, который уже вынесен на рассмотрение и обсуждение общественности.

Данный проект предусматривает строительство ряда объектов на территории вокруг Аккерманской крепости. В частности, под стенами древнего сооружения, на берегу Днестровского лимана, планируют построить яхт-клуб. Более того, буквально в 10 метрах от крепости, прямо напротив центрального входа, намерены возвести гостиничный комплекс. Проект поправок к Генплану предусматривает и строительство ряда высотных зданий, и рынка, на котором будет располагаться автостанция. Данные объекты собираются разместить на пересечении улиц Шабская и Ушакова.

Отметим, что застройка планируется по всему городу. В частности, на северо-западе Аккермана, на болотистой местности, планируется создать внутригородскую ландшафтно-рекреационную зону. Здесь должна появиться зона для отдыхающих, в составе которой значатся аквапарк, спортивные площадки, яхт-клуб, отели и коттеджи.

Подчеркнём, что проект предполагает увеличение площади частного сектора на 61 га и многоквартирной жилой застройки на 14,3 га. Заметим, что многоэтажки появятся даже на месте бывших воинских частей. Новые промышленно-коммунально-складские объекты займут примерно 60 га площади.

Согласно документу, городская свалка на Карла Маркса подлежит уничтожению. Её заменит мусоросортировочная станция, которая будет расположена на этом же месте.

На юго-западе города, на Шабской улице, будет создано новое кладбище площадью 12,7 га. На берегу лимана, от улицы Ушакова до улицы Шевченко, будет создана городская набережная. На улице Парковой планируют разбить большой сквер.

Добавим, что проект поправок предусматривает строительство трёх транспортных развязок в местах пересечения автомобильных дорог и железнодорожных линий.

Світ

  • В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію
    В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію

    Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням Правління Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ) щодо Російського Червоного Хреста (РЧХ).

    Про це йдеться у коментарі, опублікованому на сайті МЗС, передає Цензор.НЕТ.

    “Змушені констатувати, що у тексті рішення відсутня належна оцінка протиправної присутності та діяльності Російського Червоного Хреста на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території України в межах Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також в Автономній Республіці Крим.

    Як неодноразово наголошувала українська сторона, присутність та діяльність РЧХ на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території нашої держави є грубим порушенням Конституції, законів України та міжнародного права.

    Згадані дії РЧХ є також серйозним порушенням Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Конституції МФТЧ, зокрема принципу єдності, згідно з яким в кожній країні може бути лише одне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, а також зобов’язання національних товариств поважати територіальну цілісність та незалежність.

    Рішення Правління МФТЧХ йде всупереч положенням резолюцій Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року “Територіальна цілісність України” та ES-11/4 від 12 жовтня 2022 року “Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН”, в яких міститься заклик до всіх держав, міжнародних організацій та спеціалізованих установ системи ООН не визнавати спроби анексії Росією частин території України та утримуватися від будь-яких дій та кроків, які можуть тлумачитися як визнання зміни статусу цих територій.

    Привертає особливу увагу той факт, що в рішенні Правління відсутня реакція на діяльність так званих “Донецького Червоного Хреста” та “Луганського Червоного Хреста”, які виконують допоміжні функції для окупаційної влади Російської Федерації на тимчасово окупованій нею частині території України, та ролі РЧХ в створенні та підтримці згаданих незаконних маріонеткових утворень.

    Українська сторона неодноразово надавала документальні свідчення причетності держави-агресора до підтримки та фінансування протиправної діяльності РЧХ зі створення її структурних підрозділів на тимчасово окупованій території України, а також факти незаконного захоплення рухомого та нерухомого майна Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

    Наголошуємо, що Товариство Червоного Хреста України є єдиним визнаним товариством Червоного Хреста, яке здійснює гуманітарну діяльність на всій території України в межах її міжнародно визнаних кордонів та уповноважене створювати місцеві осередки Червоного Хреста. Донецька та Луганська регіональні філії ТЧХУ є її невід’ємними складовими та продовжують функціонування, хоча й були змушені тимчасово залишити тимчасово окуповану територію України, рятуючись від переслідувань окупаційної адміністрації РФ.

    Україна з незмінною повагою ставиться до Федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця як незалежної гуманітарної організації неурядового та неполітичного характеру. У цьому зв’язку наголошуємо, що Стаття 4 Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця чітко встановлює, що національні товариства мають поважати фундаментальні принципи Міжнародного руху та керуватися принципами міжнародного гуманітарного права. Жодні імперативи не можуть слугувати виправданням грубих порушень фундаментальних принципів та міжнародного гуманітарного права, яке чітко регулює правовий режим окупованих територій, зокрема відповідні обов’язки держави-окупанта та національних товариств.

    Наголошуємо, що своїми грубими порушеннями міжнародного права та Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця РЧХ наносить серйозну та довготривалу репутаційну шкоду всій Федерації. Для діяльності Червоного Хреста немає нічого важливішого за довіру. Удар по довірі до всієї Федерації — найгірший наслідок протиправних дій РЧХ.

    Українська сторона очікує на продовження моніторингу і надання об’єктивних і неупереджених оцінок з боку МФТЧХ триваючої протиправної діяльності РЧХ на тимчасово окупованій території України”, – йдеться у заяві МЗС України.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3512305