Ізмаїльчанка Діана Пойда, відома у місті під прізвиськом «Амазонка», поїхала представляти місто та всю Україну на чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА, який пройде з 17 по 20 серпня в Абу-Дабі.

На даний момент дівчина є чемпіонкою України з ММА, панкратіону та греплінгу. У складі національної збірної ізмаїльська «Амазонка» виступить у вазі до 67 кг та віковій категорії 14-15 років. Силову та технічну підготовку спортсменка проходила на базі клубу ізмаїльського боксу «Дунаєць», в якому є всі необхідні умови.

Нагадаємо, щоб Діана змогла поїхати на чемпіонат світу, фінансову допомогу їй надавало все місто. Справа в тому, що дівчину виховує лише мама, а сума, яка була необхідна для поїздки, виявилася просто не підйомною для сім’ї.

На змагання Діана вирушила без свого тренера, – Максима Журавльова, оскільки федерація IMMAF не включила його до списку тренерів, яким Міністерство молоді та спорту України дало дозвіл на виїзд з України під час військового стану.


«На змагання їдуть близько 30 тренерів інших клубів, і будемо сподіватися, що вся збірна виступить як одне ціле, адже зараз це особливо важливо – показати всьому світу, що навіть під час війни українські спортсмени завойовують золото на найвищих п’єдесталах», – зазначив Максим Журавльов.

Перший бій ізмаїльської «Амазонки» пройде вже 18 серпня. Пряму трансляцію поєдинку можна дивитися за посиланням: Immaf.tv, або у групі ММА: @club_mma_izmai.

Політика