В Ізмаїлі на березі Дунаю відбулася урочистаподія – день народження новоїродини. Військовослужбовець Морської охорони Максим Дорфман та його наречена Діана вирішили поєднати долі.

Історія кохання молодят почалася занадто швидко, але в той час, коли в країні війна, зволікати неможливо. Через два місяці після знайомства пара вирішила одружитися.

Максим родом із Житомирської області, свою військову службу розпочав із півночі, але незабаром потрапив до Морської охорони. Діана з початком повномасштабного вторгнення переїхала з Одеси до тітки, там познайомилася з Максимом.

З першої зустрічі в їхніх очах спалахнув вогник кохання, вони відразу зрозуміли, що хочуть поєднати життя одне з одним.

«Доля військових не завжди легка, і потрібно, щоб поряд була людина з міцним духом, яка щиро і сильно підтримує, йтиме пліч-о-пліч, не побоюючись змін і випробувань – розповів Максим. – По її очах я зрозумів, що вона довіряє мені і готова бути поруч, незважаючи на якісь перешкоди».

Відповідно до умов військового стану право реєструвати шлюб своїх підлеглих мають командири підрозділів. Максим особисто звернувся до свого командира Олега Шикши з таким проханням, адже для нього він – приклад мужності, вірності родині та батьківщині.

«Я вперше у своїй військовій кар’єрі засвідчую шлюб своїх підлеглих. Але, незважаючи на війну, життя продовжується. У важкі часи народжуються найсильніші. Я бажаю молодому подружжю завжди вміти знайти компроміс і крокувати разом до поставлених цілей» – сказав командир загону Олег Шикша.

Світ

 • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
  Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

  Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

  За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

  “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

  Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

  Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

  У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

  За матеріалами: Корреспондент.net.