Министерство обороны Украины

Міністр оборони України підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника міністра оборони України за особистим бажанням.

В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його з посади, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування, йдеться на сайті МО України.

Відзначимо, що у військовому відомстві підкреслюють, що «озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, а заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрацією того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла».

У Міністерстві оборони України вважають, що такий крок дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та забезпечити об’єктивність під час додаткових уточнень та можливих розслідувань.

Додамо, що у міністерстві позитивно оцінюють роботу В’ячеслава Шаповалова та  відзначають, що під його керівництвом вдалося налагодити постачання ЗСУ у критичних умовах війни, коли армія збільшилася у рази, й також реалізувати низку реформ.

Нагадаємо, що у статті-розслідуванні, яка на днях була опублікована в одному з українських видань, висунуті звинувачення щодо корупційних схем під час постачання продуктів харчування ЗСУ. Ситуація була розглянута на засіданні профільного комітету Верховної ради України, НАБУ веде розслідування.

Українським чиновникам заборонили під час війни їздити закордон по особистим справам

 

Економіка