Измаильские спортсменки завоевали «золото» на чемпионате мира по грэпплингу

З 7 по 13 жовтня в Казахстані проходить чемпіонат світу з грепплінгу. Чотири ізмаїльські спортсменки з клубу «MMA IZMAIL» виступили у складі збірної України і завоювали три «золота».

Про це повідомив тренер Максим Журавльов.

Змагання проходили серед вікових категорій U15, U17, U20, а також дорослих і ветеранів. Загалом було заявлено понад 1300 спортсменів із 30 країн світу.

Владислава Смілянська боролася у віковій групі U15 і ваговій категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Владислава змагалась з росіянкою, яка брала участь під нейтральним прапором. Дівчина посіла перше місце в розділі гі (боротьба в кімоно) і стала дворазовою чемпіонкою світу з грепплінгу в цьому розділі.

Катерина Сербова брала участь у віковій групі U17 і ваговій категорії до 40 кг. Вона принесла в скарбничку збірної України дві золоті медалі в розділах гі та ноу-гі, і стала абсолютною чемпіонкою світу з грепплінгу-2024. Цього року Катерина також стала чемпіонкою Європи у двох розділах.

Діана Пойда та Ангеліна Отрощенко показали чудову підготовку і провели яскраві бої, але спортивна удача цього разу була на боці суперниць. Тренер спортсменок вважає, що на такий результат позначилось скидання ваги і травми суглобів.