В Ізмаїлі на спортмайданчику біля Діорами 17 вересня відбулася дружня благодійна гра з волейболу. Ініціаторами її проведення виступила молодіжна організація «Ротаракт Ізмаїл», яка є відгалуженням громадської організації «Ротарі клуб Ізмаїл» та працює під її керівництвом.

Зазначимо, це не перший благодійний захід, який проводить Ротаракт. Раніше, 30 липня, молодіжна організація провела матч із футболу. Його головною метою став збір коштів на купівлю медичних матраців для функціональних ліжок Ізмаїльського прикордонного шпиталю.

Цього разу Ротаракт збирав кошти на обладнання дитячої кімнати відпочинку та розвитку для дітей внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на базі гуртожитку Ізмаїльського державного гуманітарного університету. За словами президента Ротаракт-клубу Ізмаїл Валерії Шульги, планується закупити м’які меблі, розвиваючі іграшки, телевізор та інше.

Двох команд-суперниць, як минулого разу, не було. Гравцями в основному стали учасники Ротаракту.

Поки йшла гра, присутні і глядачі могли донатити у спеціальну урну, встановлену перед майданчиком. Зробити це можна було або кинувши готівку, або безготівково – перевівши кошти на карту організації за допомогою спеціального QR-коду.

Оскільки гра була дружньою, обійшлося без переможців та програвших. Однак головної мети цього благодійного проекту досягнуто – кошти на обладнання дитячої кімнати відпочинку для дітей-переселенців було зібрано.

Політика