бювет в Измаиле

Днями в Ізмаїлі невідомі вандали пошкодили сходи бювету – зникли одразу кілька балясин, ще від однієї лишилися лише понівечені сліди.

Кому завадили звичайні сходи та балясини залишається тільки здогадуватися. У воєнний час, коли розрухи в країні й так вистачає, цей випадок просто кричущий.

Нагадаємо, будівництво бювету розпочалося восени 2016 року на свердловині №5 водозабору «Фортеця». Кошти виділили з державного бюджету. Офіційне відкриття відбулося на початку липня 2017-го – без офіційних промов і перерізання червоної стрічки. Нині територія бювету є однією з найулюбленіших зон для прогулянки та фотосесій. До того ж, бювет є джерелом питної та безкоштовної води, яка надходить з артезіанської свердловини глибиною 60 метрів.

Від самого відкриття і донині бювет користується підвищеною увагою серед містян – для когось це улюблене місце для відпочинку, хтось приходить набрати сюди чистої води, а хтось – зробити фотосесію. Місцеві жителі обурені такою поведінкою невідомих.

Новини Ізмаїлу: Офіцера Нацгвардії затримали за вимагання хабаря у вдови загиблого вояка

Для того, щоб подібна ситуація більше не повторювалася, люди радять міській владі встановити поруч із бюветом відеокамери, щоб наступного разу вандалів одразу знайшли і вони понесли заслужене покарання.