Во время мероприятия

В Ізмаїлі відбувся черговий благодійний захід на підтримку ЗСУ, організований волонтерським рухом «Ізмаїл для ЗСУ», творчим колективом Обласного центру національних культур і підприємницею, переселенкою з Миколаєва – Іриною Манновою.

Спільними зусиллями вони провели ярмарок і патріотичний концерт «Разом до перемоги».

У концертній програмі взяли участь солісти і колективи ОЦНК Сергій і Євгенія Нейчеви, Ася Некраха, Микола Генов, Діана Суровкіна, Володимир Сонін, Анна Кулачок, Пилип Дяченко, народна вокальна студія «Креатив».

Чудовим колегою на благодійному заході став Пес Патрон (ростова лялька), з яким мали змогу сфотографуватися та потанцювати всі охочі перехожі.

Во время мероприятия

Во время мероприятия
Во время мероприятия, фото: Топор

Харизма любителів сцени, Пес Патрон, сучасні українські пісні, патріотична атрибутика, різноманітні прикраси та сувеніри хенд-мейд нікого не залишили байдужими. Спільними зусиллями вдалося доторкнутися до сердець перехожих і донести кожне слово.

Зібрані під час ярмарку та концерту кошти будуть передані ЗСУ для придбання квадрокоптера DJI Mavic 3T.

Додамо, що ті, хто хотів долучитися та допомогти придбати квадракоптер, але не встиг, має змогу переказати кошти на картку волонтера: 5168 7451 2429 1698 Приватбанк, або 4441 1111 5196 6623 – Монобанк (Сніжана Стрепетова).

Читайте також: Волонтери посилили болградських морпіхів антидроновою рушницею

 

Світ

  • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
    Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

    Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

    За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

    “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

    Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

    Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

    У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

    За матеріалами: Корреспондент.net.