В Центральній лікарні Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району після ремонту відкрили оновлене дитяче інфекційне відділення на 50 ліжок. Про це повідомляють на офіційній сторінці закладу у Фейсбуці.

Через повномасштабну війну в Україні капітальний ремонт відділення, що розпочався ще 2021 року, було призупинено. Відновити його вдалося лише у вересні минулого року.

На відкритті відремонтованого дитячого відділення були присутні представники Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА на чолі з директоркою Наталією Одарій-Захар’євою, директорка Одеського обласного центру громадського здоров’я Оксана Денисенко, депутати Одеської обласної ради, керівництво районної та міської адміністрацій, а також медичні працівники.

За словами генерального директора лікарні Олега Садковського, у дитячому блоці інфекційного відділення зробили абсолютно все – коридор, палати, санвузли, процедурні та маніпуляційні кабінети, ординаторську, а також замінили всі комунікації, опалення, електрику, встановили телевізори, холодильники та wi-fi.


«Населення Саф’янівської ОТГ налічує 42 000 осіб, але наше інфекційне відділення визнано опорним відділенням за пакетом «Готовність для надання медичної допомоги при спалахах інфекційних захворювань, епідемій та інших надзвичайних ситуаціях». Тобто саме це відділення розраховане для надання допомоги близько 300 тисяч населення півдня Одеської області», – прокоментував Олег Садковський.

Зазначимо, ремонт проводився за кошти самої лікарні, отримані від НСЗУ згідно з укладеними договорами. Загальний бюджет – 5 млн 890 тисяч гривень.

Політика