Під час засідання Ради

При Болградській територіальній громаді створена Рада внутрішньо переміщених осіб (Рада ВПО).

«На першому засіданні новоствореної Ради… присутні обрали керівництво нового органу.

Його очолила Тетяна Жужукова, яка після переїзду в Болград із неспокійного Бердянська почала працювати культорганізатором КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради.

Ії заступницею, за одноголосним рішенням присутніх, стала переселенка з Миколаєва Анастасія Безсонова, яка є колегою Тетяни Жужукової в Болграді.

Секретарем Ради з питань ВПО Болградської міської ради обрано спеціаліста з питань ВПО Болградської міськради Світлану Мінковську»,повідомила пресслужба Болградської міської ради.

У повідомленні міськради йдеться про те, що Рада ВПО створена в межах програми «Єднання заради дії», але на сайті проєкта міститься інформація про те, що «програма реалізується в 25 громадах 15 областей України», серед яких немає Одеської області. 

Відзначимо, що відповідна постанова про створення рад з питань внутрішньо переміщених осіб на різних рівнях виконавчої влади та органів місцевого самоврядування була прийнята Кабінетом міністрів України у серпні поточного року.

Додамо, що Ради ВПО є консультативно-дорадчими органами, метою яких є забезпечення участі внутрішньо переміщених осіб у житті громад, захист прав та інтересів ВПО, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

 

 

Політика