Полицейская станция в Арцизе,

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Арцизькій міській територіальній громаді Болградського району відкрили поліцейську станцію.

Як повідомляє Арцизька міськрада, для комфортної роботи поліцейського офіцера громади та відвідувачів поліцейської станції коштом міського бюджету капітально відремонтовано приміщення. У поліцейській станції облаштовано робочий кабінет «шерифа», встановлено монітор для відеоспостереження, меблі, комп’ютерна техніка, в приміщенні є опалення, вільний доступ до мережі Інтернет.

Рабочий кабинет шерифа
Рабочий кабинет шерифа, фото: arciz-rada

На відповідальну посаду поліцейського офіцера громади призначено майора поліції Сергія Жаркіх, який працює в правоохоронних органах понад 20 років. До недавнього часу офіцер обіймав посаду старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №1 (м. Арциз) Болградського районного відділу поліції. Перед призначенням на нову посаду він пройшов навчання у вінницькому філіалі Харківського Національного університету внутрішніх справ.

Під час заходу майору поліції Жаркіх було вручено помпову рушницю та ключі від службового автомобіля Renaul Duster 2487.

«Поліцейський офіцер громади сприятиме розв’язанню проблем місцевих жителів, піклуватиметься про соціально незахищених громадян та щодня разом зі своїми колегами буде підтримувати правопорядок у місті.

Звернутися до поліцейського офіцера громади можна за адресою: м. Арциз, вулиця Свободи, 100-А, або за номером телефону: (097) 902 59 16», –  інформує відділ комунікації поліції Одеської області.