Ця подія для провінціального старовинного міста має велике значення. Адже вона дає надію в цей важкий час на стратегію реконструкції тих комунальних підприємств, які відіграють важливу роль у життєдіяльності Білого міста.

19 липня відбулася онлайн конференція громад-партнерів проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА», в якій серед 40 громад Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей, було представлено й Білгород-Дністровську міську громаду.

Треба зазначити, що проект «ГОВЕРЛА», фінансується Агентством Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) і сприяє підвищенню ефективності роботи органів місцевого самоврядування, розробляючи модельні інструменти та механізми економічного розвитку, які мають можливість використовувати громади – учасники проекту.

Почесний учасник і керівник проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам, відкриваючи онлайн конференцію, зазначив, що результатом співпраці громад-партнерів з проектом «ГОВЕРЛА», стане підтримка ініціатив ТГ з боку Агентства з міжнародного розвитку (USAID). Водночас, керівництво міської адміністрації презентувало декілька ініціативних програм, що були заздалегідь подані Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста для участі у проекті USAID «ГОВЕРЛА».

Серед інших, заслуговує особливої уваги програма «Створення модульного мобільного містечка для внутрішньо-переміщених осіб», яка, в умовах воєнного стану в країні має важливе значення для міста Білгорода-Дністровського. Саме зазначену програму й було обрано для подальшої участі в проєкті USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА».

Требі додати, що Білгород-Дністровська ТГ отримає комплексну підтримку для покращення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, вдосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку. На основі оцінки спроможності громад та ІТ-аудиту USAID «ГОВЕРЛА» розробить індивідуальний план підтримки для кожної ТГ. В усякому разі, про це запевнили містян ініціатори проекту з за кордону.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ще одна громада півдня Одещини – Арцизька, стала партнером проекту USAID “Говерла”.

Політика

Світ