У Службі автомобільних доріг розповіли про хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата, яка веде до кордону з Республікою Молдова. Автошлях Т-16-27 є важливою частиною логістичного маршруту Бессарабії, через який здійснюються різні вантажні та гуманітарні перевезення.

У ході ремонту реалізується одразу кілька процесів. Так, дорожники ведуть роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття на автомобільній дорозі Т-16-27, що прямує до кордону з Республікою Молдова. На ділянці (км 25 км 40) виконуються роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття на суцільних ділянках ремонту.

Паралельно продовжуються роботи з посилення основи дороги методом холодного ресайклінгу (технологія зміцнення (стабілізації) ґрунтів, кам’яних матеріалів та асфальтового грануляту, одержуваних внаслідок дроблення асфальтобетонного брухту (ФАЛу), різними в’язкими шляхом попереднього фрезерування).

Нагадаємо, ремонт 15-кілометрової ділянки дороги Т-16-27 КПП Серпневе – Тарутине – Арциз – Сарата здійснюється в межах експлуатаційного утримання.

Політика