Ізмаїльська спортсменка Катерина Сербова стала абсолютною чемпіонкою Європи з грепплінгу. Дівчина виступала у складі збірної України і принесла в скарбничку команди одразу дві медалі. Про це розповів тренер Максим Журавльов.

За словами тренера, у складі збірної України виступали три спортсменки з Ізмаїла, вихованки спортклубу MMA «Ізмаїл» Катерина Сербова (вагова категорія до 43 кг), Діана Пойда (до 90 кг), Ангеліна Отрощенко (до 52 кг).

За підсумками двох днів змагань у скарбничку збірної дівчата внесли чотири медалі – дві золоті та дві срібні. Катерина Сербова стала абсолютною чемпіонкою Європи 2024 року, отримавши одразу дві золоті медалі.

Відзначимо, спортсменка проходила підготовку на базі Палацу Спорту, СКБ «Дунаєць» та ДЮСШ вільної боротьби, пройшла спортивні збори та тренування у Чернівцях під егідою федерації грепплінгу України. Усього в чемпіонаті взяли участь вісім країн світу. Збірна України у вікової категорії U17 посіла перше командне місце.