Война

У Генштабі заявили, що «гаряча» лінія зіткнення з російськими загарбниками наразі перевищує 1200 кілометрів, але загалом лінія зіткнення з противником  складає близько 3800 км.

«Щодо протяжності так званої «гарячої» лінії зіткнення, то вона зараз перевищує 1200 км. Але тут іде мова про безпосередню лінію зіткнення із противником у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Харківській областях, де тривають активні бойові дії», сказав заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов Укрінформу.

Генерал також наголосив, що «ми не можемо забувати про північні кордони з білоруссю та російською федерацією, звідки ворог веде постійні ракетно-артилерійські обстріли, відмічається діяльність диверсійно-розвідувальних сил противника, зберігається загроза військового вторгнення; а також про ділянку морського узбережжя в Одеській та Миколаївській областях, де, попри зниження військово-морського потенціалу противника, ми не можемо повністю відкидати його десантних можливостей. Плюс – кордон із Придністров’ям, де росія утримує обмежене угруповання військ. Тому загалом, така лінія може складати близько 3800 км».

Командувач ДШВ: десантники просуваються вперед