Депутат Вилковского горсовета Салиенко отчитался за год работы

Депутат Вилковского городского совета Александр Салиенко представил отчет за год работы. Интернет-газета «Топор» публикует его на языке оригинала.

Звіт депутата Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області Салієнка Олександра Сергійовича за 2021 рік

(відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»)

Я, Салієнко О.С. обраний депутатом Вилківської міської ради від Політичної партії «НАШ КРАЙ» на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року під першим номером у виборчому списку.

Як депутат місцевої ради:

 • виступаю представником інтересів територіальної громади, виборців.
 • виражаю і захищаю інтереси відповідної територіальної громади;
 • виконую доручення виборців в межах своїх повноважень, наданих законом;
 • беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування;
 • підтримую зв’язок з виборцями, місцевою організацією політичної партії, яка висунула мене кандидатом у депутати місцевої ради, відповідною територіальною громадою, а також громадськими організаціями, трудовими колективами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, розташованими на відповідній території;
 • беру участь в організації виконання рішень ради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування на території громади або виборчого округу.

Під час депутатської діяльності до мене часто звертаються жителі Вилкове, Приморського, Мирного, Десантного та Новомиколаївки зі своїми проблемами, які в більшості вдається вирішувати.

Багато звернень громадян стосуються земельних питань, юридичних питань, питань оформлення спадщини. Завдяки тому, що маю профільні вищі освіти за напрямами: «Правознавство», «Землевпорядкування та кадастр», «Телекомунікаційні системи та мережі», «Інженерна геодезія», працюю у цих сферах та маю багаторічний стаж, завжди маю змогу та готовий надати людям кваліфіковану допомогу.

Завдяки спільним діям та співпрацею з Вилківським міським головою Івановим М.К., депутатами фракції «Наш край», іншими депутатами міської ради, працівниками Виконкому, вдається вирішувати нагальні питання життєдіяльності міста та сіл громади (вдячний колегам за підтримку!).

В своїй діяльності використовую також такий інструмент діяльності депутата як депутатське звернення.

Наприклад, за нашою ініціативою та за результатами розгляду наших депутатських звернень та усних пропозицій в цьому році виконані ремонтні роботи даху спортзалу школи у Десантному, ремонтні роботи школи-садку у Новомиколаївці, а також ремонт шкільного харчоблоку у Мирному.

Крім того, за нашою підтримкою проведені ремонтні роботи в інших школах громади, оновлюються кладки в м. Вилкове, ремонтується проїзна частина по вул. Різдвяній та тротуари в м. Вилкове, збудований тротуар в Десантному, дитяча площадка та територія біля клубу в Мирному, і багато іншого.

Також приймаю активну участь у засіданнях сесій місцевої ради. З початку виконання депутатських повноважень прийняв участь у 15 засіданнях сесії та розгляді біля 1500 (!) питань. При цьому до їх розгляду не підходжу формально, а намагаюсь ретельно пропрацювати кожне питання.

Приймав також участь майже у всіх засіданнях Постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою

Крім того, рішенням Вилківської міською ради мене обрано головою Постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, міжнародного співробітництва та  регуляторної діяльності.

Ця комісія попередньо розглядає, бере участь у підготовці та готує проекти рішень Вилківської міської ради, надає висновки та рекомендації, здійснює контроль за виконанням рішень ради, її виконавчого органу з питань:

1) бюджету та фінансів (вносить пропозиції щодо планування, розподілу та поповнення бюджетних коштів,  ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів, здійснення інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності);

2) контролю за виконанням планів і програм економічного та соціального розвитку міста, залучення інвестицій;

3) встановлення місцевих податків та зборів;

4) затвердження ставок та встановлення пільг щодо земельного податку;

5) функціонування цільових фондів;

6) інвестиційної діяльності

7) розвитку малого та середнього бізнесу

Здійснює попередній розгляд проектів рішень Вилківської міської ради, реалізація яких призведе до зміни показників бюджету.

Погоджує проекти всіх нормативних актів ради незалежно від суб’єкта їх внесення, якщо вони стосуються планово-бюджетної сфери діяльності ради чи впливають на рівень видатків або надходжень місцевого бюджету чи стосуються комунального майна.

Як голова постійної комісії, відповідно до своїх повноважень:

 • Здійснюю безпосереднє керівництво діяльністю комісії та організую її роботу, у тому числі забезпечую організаційну підготовку її засідань.
 • Скликаю і веду засідання комісії.
 • Представляю комісію у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами.
 • Організовую роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії.
 • Аналізую результати роботи і вживаю заходи щодо підвищення ефективності діяльності комісії.
 • Відповідаю за підготовку довідок, звітів, інформацій з питань роботи комісії.
 • Забезпечую гласність в роботі комісії.

Разом з іншими членами Комісії з початку виконання депутатських повноважень (листопад 2020 р.) і по теперішній час (грудень 2021 р.) ретельно опрацювали та прийняли відповідні висновки з питань, що виносились на розгляд сесії (перелік додається).

З повагою,

депутат Вилківської міської ради Олександр Салієнко

Redaktor

Недавние публикации

В Измаильский район поступили средства для выплаты социальной помощи

В Измаильский район в полном объеме поступили средства из государственного бюджета для выплаты государственных социальных…

2 часа ago

В Белгороде-Днестровском коммунальщики своими силами восстанавливают технику

Первый заместитель городского головы Белгорода-Днестровского Андрей Криштопов посетил КП «Авторанссервис», и с заместителем начальника предприятия…

3 часа ago

Новый ракетный удар по Одесской области

Сегодня, 20 мая, по Одесской области нанесен очередной ракетный удар. Как уточнили в Оперативном командовании…

4 часа ago

На Одесской киностудии опровергли очередной российский фейк (фото)

На Одесской киностудии опровергли информацию российских официальных лиц о наличии на её территории оружия и…

4 часа ago

Для детей-переселенцев организовали экскурсию по стадиону “Черноморец” в Одессе

Футбольный клуб совместно с гуманитарным волонтерским центром организовал экскурсию по стадиону «Черноморец» для детей из…

4 часа ago

Зеленский стал самым влиятельным человеком года по версии Time

Президент Украины Владимир Зеленский занял первое место в ежегодном рейтинге самых влиятельных людей года по…

5 часов ago