88 окремий батальйон морської піхоти

Болградські морпіхи стали на рік доросліші.

1 жовтня особовий склад 88 окремого батальйону морської піхоти відзначив не лише День Захисників та Захисниць України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, а ще й День створення частини.

«Сьогодні в Україні відзначається багато святкових заходів і дат, але для нас найважливіша з усіх – це День народження нашої рідної військової частини. Традиційно цього дня ми приймаємо безліч привітань від самих різних людей і організацій, але найдорожчі з них – це привітання від наших коханих, рідних і близьких людей. Також сьогодні ми ще раз згадуємо всіх наших побратимів, хто не дожив до цього дня, і ще раз клянемось бути гідними їх подвигу. Тому сьогодні особливого значення набувають слова: Слава Героям! Слава морській піхоті! Разом до Перемоги!»,написали на сторінці частини у соцмережі

Відзначимо, що морські піхотинці постійно знаходяться на найскладніших напрямках бойових дій, демонструючи високу навченість, стійкість та відвагу.

Військовослужбовці 88 окремого батальйону морської піхоти гідно виконують поставлені перед ними завдання по відбиттю російської збройної агресії. За мужності та героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України 88 окремий батальйон морської піхоти нагороджено почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

Бажаємо нашим воїнам бойової вдачі!

 

 

Політика