Чемпионом мира среди мужчин стал 19-летний боксер из Одесской области Юрий Захареев. Как сообщили в пресс-службе Национального олимпийского комитета, Захареев стал чемпионом мира в весовой категории до 71 кг. Бой состоялся в городе Белград (Сербия).

Юрий в финале уверенно победил 27-летнего россиянина Вадима Муссаева. Все три раунда финального поединка в Белграде Юрий Захареев методично избивал соперника. Уступая ему в росте и длине рук, Захареев действовал агрессивнее, атаковал первым и вынуждал россиянина промахиваться. В итоге судьи единогласно отдали победу боксеру из Андреевки Белгород-Днестровского района – 5:0 (29:28, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27).

На пути к финалу Захареев прошёл сомалийца Махмуда Саида (5:0), Мохаммеда Акбара из Англии (5:0), Юба Сиссоко из Испании (5:0), казахстанца Асланбека Шымбергенова (3:2), азербайджанца Сархана Алиева (5:0).

Отметим, что в предыдущий раз Украина увозила золото с чемпионата мира по боксу в 2017 году. Тогда в Гамбурге медаль высшей пробы добыл Александр Хижняк.

Отмечается, что Юрий побил рекорд известного украинского боксера Василия Ломаченко, который в возрасте 19-ти лет завоевал серебро мирового первенства.

Новоявленный 19-летний чемпион уроженец Белгород-Днестровского района и студент Измаильского государственного гуманитарного университета. Тренирует спортсмена Игорь Юрескул, тоже выпускник ИГГУ.

Видео боя

Світ

  • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
    Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

    Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

    За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

    “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

    Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

    Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

    У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

    За матеріалами: Корреспондент.net.