Во время подписания договора

У Білгород-Дністровському підписано Угоду про співпрацю між містами Білгород-Дністровський та Сопот (Республіка Польща).

Документ, який був погоджений в режимі онлайн ще у квітні минулого року, було підписано під час офіційного візиту делегації на чолі з мером Сопоту паном Яцеком Карновським, повідомляє пресслужба Білгород-Дністровської міськради.

Польських друзів познайомили із роботою пунктів незламності та Центр допомоги мешканцям Білгорода-Дністровського, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Під час робочої наради, яка пройшла на території Аккерманської фортеці, делегації обговорили питання подальшої співпраці в питаннях гуманітарної допомоги та посилення енергетичної безпеки, організації спільних заходів у сфері культури, туризму, спорту, обміну досвідом зі спеціалістами муніципалітету Сопота щодо написання грантових програмах, вивчення досвіду роботи муніципальної варти міста Сопот.

Додамо, що тісну співпрацю між містами було налагоджено ще до початку широкомасштабного російського вторгнення, а після нього громада міста Сопот одною з перших прийшла на допомогу аккерманцям, споряджаючи гуманітарні вантажі до Білгорода-Дністровського.

В Україну привезли трансформатори з Хорватії